O nas

Na tej stronie znajdziecie krótką informację o nas.

Nasza niewielka firma prowadzi działalność w rejonie malowniczych jezior mazurskich.

Firma czarterowa na mazurachJachty cumują we własnym, małym porcie przylegającym do prywatnej posesji w Bogaczewie. Tutaj w pobliżu Giżycka na Jeziorze Bocznym jesteśmy w środku szlaku żeglugowego biegnącego z Węgorzewa, przez Giżycko, Mikołajki do Pisza lub Rucianego Nidy i dalej na Jezioro Nidzkie. W obszarze tym, ciągnącym się na przestrzeni ponad 80 km, znajduje się wiele dużych i małych jezior połączonych kanałami, które co roku odkrywają nowi żeglarze.

Na zamieszczonej obok mapie możecie zobaczyć jak dużą powierzchnię zajmują Wielkie Jeziora Mazurskie. Jezioro Niegocin, leżące pomiędzy Bogaczewem a Giżyckiem, ma powierzchnię ok. 27 km2. Na północ od Giżycka rozpoczyna się malowniczy kompleks Jeziora Mamry. Powierzchnia jezior urozmaicona jest wieloma wyspami tworząc niepowtarzalny krajobraz. Na południe od Bogaczewa, po minięciu Mikołajek, znajduje się największe w Polsce jezioro - Śniardwy, które zajmuje powierzchnię blisko 130 km2.

Port naszych jachtów jest zaznaczony czerwoną strzałką. Po kliknięciu mapy obok, załadujecie dużą mapę (~1,2MB!).

Oferujemy do czarteru jachty o różnych parametrach, w szerokiej gamie, za bardzo przystępną cenę.

Na życzenie, istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w budynku przy porcie. Oprócz pokoi do dyspozycji jest Omega, kanu, kajak i łódka wiosłowa. Szczegóły oferty znajdziecietutaj.

Mamy nadzieję że nasza oferta odpowiada Waszym oczekiwaniom i chętnie odpowiemy na Wasze zgłoszenie.FaLang translation system by Faboba
 Last minute
Czarter jachtów

Twister 800N

15.09-17.09.2017

Czarter jachtów last minute

Tes 32D

22.09-24.09.2017

pokoje-down

TOP