Herzlich wilkommen!

Wir laden sie ein, eine aktive Zeit auf den Masurischen Seen zu verbringen. Chartern Sie ein Boot und lernen Sie die Schönheit der Landschaft und Masurens interessante Geschichte kennen. In der Region der Großen Masurischen Seen führen etwa 20 Routen über fast 40 Seen, die durch Kanäle miteinander verbunden sind.

Nachrichten

Zwyciężyć jest trudno, a powtórzyć zwycięstwo podobno jeszcze trudniej. Nam się udało i to na innym jachcie, i w innej klasie! To czwarte regaty...
PROMOTION   kalen   2013
  • alle Boote
  • Parken Steuermann gratIs
  • Förderung nicht beseitigt einen zusätzlichen Rabatt

 

12% + Rabatte

Uncategorised

Wypożyczalnia jachtów Mazury | Czarter jachtów na Mazurach

Jacht24 -

Wypożyczalnia jachtów Mazury – Czarter jachtów na Mazurach

O tym, że wypoczynek na Mazurach to jedna z lepszych, letnich przyjemności, nie trzeba nikogo przekonywać. Corocznie Mazury odwiedzają tysiące turystów polskich oraz zagranicznych. Nie ma się czemu dziwić, bowiem kto raz odwiedzi ten region naszego kraju, z pewnością będzie chciał tu wrócić.

Mazury zlokalizowane są w północno-wschodniej Polsce. Region ten wyróżnia się na tle innych regionów Polski pod względem przyrodniczym oraz historycznym. Mazury to prawdziwa mekka dla wielbicieli sportów wodnych. Liczne jeziora położone na tych terenach, w tym największe w Polsce jezioro Śniardwy, zachęcają to korzystania z różnego rodzaju turystyki wodnej.

Czarter jachtów

Jednym z popularniejszych sposobów na spędzenie czasu na Mazurach, jest czarter jachtów. Liczne ośrodki takie jak Giżycko, Mikołajki czy Węgorzewo posiadają porty żeglarskie, które przyciągają wielbicieli wodnych atrakcji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy firmę, dzięki której czarter jachtów jest wygodny i prosty. Wszystkie oferowane przez nas jachty to komfortowe, nowoczesne jednostki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas jachty cumują w naszym porcie w Bogaczewie, leżącym na środku szlaku żeglugowego – Węgorzewo – Giżycko – Mikołajki – Pisz lub Ruciane Nida – Jezioro Nidzkie.

Jacht czarter

W naszej ofercie znajdują się jednostki o różnych parametrach. Każdy z żeglarzy znajdzie coś dla siebie. Czarter jachtów odbywa się u nas na jasnych warunkach. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, które corocznie przyciągają naszych stałych oraz nowych Klientów. Służymy doradztwem w zakresie doboru jednostek oraz pomocą w uzyskaniu informacji praktycznych o szlaku, noclegach, portach, gastronomii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do rezerwacji jachtów.

Zapraszamy na Mazury!

Ekipa Jacht24

FaLang translation system by Faboba
 Last minute
Czarter jachtów

Twister 800N

15.09-17.09.2017

Czarter jachtów last minute

Tes 32D

22.09-24.09.2017

pokoje-down

TOP