Serdecznie witamy!

Zapraszamy do spędzania aktywnego czasu na mazurskich jeziorach. Wyczarterujcie jacht i poznajcie uroki mazurskiego krajobrazu i ciekawą historię Mazur.

W rejonie Wielkich Jezior Mazurskich znajduje się ok. 20 szlaków prowadzących przez prawie 40 jezior połączonych kanałami.

Czarter jachtów na Mazurach

 – tylko z Jacht24.pl

Aktualności

Zwyciężyć jest trudno, a powtórzyć zwycięstwo podobno jeszcze trudniej. Nam się udało i to na innym jachcie, i w innej klasie!

PROMOCJA   kalen    2017
  • wszystkie jachty od soboty do soboty
  • 30% dla studentów od 30.08
  • promocja nie eliminuje dodatkowej zniżki

 

12% + zniżka

Jachty

Jachty

Czartery jachtówMaxus 26
Maxus 26 jest wygodnym i przestronnym jachtem dla 6 dorosłych i 2 dzieci. To nowoczesy jacht o wyjątkowo oryginalnnym kształcie. Jacht wyróżnia wyraźnie zaznaczony kant.  Zamykana koja dziobowa, najwyższej klasy żagle to tylko niektóre zalety tego jachtu. To co decyduje o klasie tego jachtu to walory nautyczne ale to moża ocenić po pierszych halsach tym wyjątkowym jachtem. Łatwy w prowadzeniu i bezpieczny, Lazy Jack, Rolfok
i oczywiście patent do kładzenia masztu. Ten jacht to satysfakcja dla weteranów żeglarstwa, młodzieży, ale również wygoda dla całych rodzin.
 
 
Czartery jachtówMELLODY 30
Mellody 30 jest wygodnym i przestronnym jachtem dla 9 osób sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością.Silnik jest zamontowany na pawęży i obraca się razem ze sterem. Mimo sporych rozmiarów, jest bardzo zwrotny. W sytuacji gdy jacht porusza się z bardzo małą prędkością lub stoi w miejscu, Mellody 30 została wyposażona w ster strumieniowy dwuwirnikowy. Połączenie obrotu silnika ze sterem i steru strumieniowego umożliwia manewrowanie praktycznie w każdym porcie nawet mało doświadczonym żeglarzom.
 
 
Czartery jachtówSOLINA 27
Solina 27 jest wygodnym i przestronnym jachtem dla 8 osób sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Łatwy w prowadzeniu i bezpieczny, Lazy Jack, Rolfok
i oczywiście patent do kładzenia masztu. Ten jacht to satysfakcja dla weteranów żeglarstwa, młodzieży, ale również wygoda dla całych rodzin.
 
 
Tes 32 Dreamer
TES 32 DREAMER
Tes 32 Dreamer jest komfortowym przestronnym jachtem dla 8-10 osób o ciekawej kolorystyce zabudowy, sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Łatwy w prowadzeniu, bezpieczny, wyposażony w echosondę z GPS-em i koło sterowe, światła nawigacyjne, Lazy Jack, Rolfok i oczywiście patent do kładzenia masztu.
twister-800TWISTER 800  
 
Twister 800 jest nowoczesnym starannie wykonanym jachtem,który wspaniale nadaje się do pływania turystycznego. Wnętrze łodzi zostało wykonane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę żeglującym. Jacht posiada 8 miejsc do spania, kuchnię gazową ze zlewem oraz oddzielne pomieszczenie z WC chemicznym.
Czartery jachtów na MazurachTWISTER 800 N  
Twister 800N jest dodatkowo wyposażony o ogrzewanie Eberspächer (diesel), radio z CD, instalację 12V i 230V z możliwością ładowania akumulatorów w porcie, silnik 8 KM, taperowany maszt o specjalnym aerodynamicznym profilu i długości 10,60, ciężki miecz o profilu umożliwiającym uzyskanie znacznej siły hydrodynamicznej zaraz po zwrocie.
Shine 30SHINE 30
Jacht Shine 30 jest komfortowym przestronnym jachtem dla 10 osób o sportowej charakterystyce, z trzema oddzielnymi kabinami, sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Łatwy w prowadzeniu, bezpieczny, wyposażony w telewizor z DVD (DVB-T), ster strumeniowy, koło sterowe, głębokościomierz, busolę, Lazy Jack, Rolfok i oczywiście patent do kładzenia masztu. Ciekawym i przydatnym elementem dodatkowego wyposażenia jest szprycbuda, która chroni zejściówkę przed deszczem i słońcem, oraz pozwala zachować czystośc na jachcie.

Tango 780 SportTANGO 780 SPORT  
Tango 780 Sport jest jachtem regatowo-turystycznym przewidzianym do wygodnej żeglugi dla 6 osób. Zbudowany funkcjonalnie i prosty w obsłudze. Wyskokiej jakości wyposażenie: kabestany, stopery, sztywny sztag z rolfokiem. Zastosowana przekładnia umożliwia łatwe podnoszenie i opuszczanie miecza. Dzięki patentowi, wantom stabilizującym oraz dwubiegowemu kabestanowi stawianie i kładzenie masztu jest łatwe.
Tango 760 CharterTANGO 760 CHARTER  
Tango Charter to bardzo wygodny, funkcjonalny, łatwy w obsłudze i szybki jacht, dający maksimum radości z pływania. Sztywny sztag oraz dwie refbanty na grocie umoźliwiają idealne dobranie powierzchni źagli do panujących warunków. Duźy miecz i spory wewnętrzny balast sprawiają, źe jacht jest bardzo bezpieczny, szybki i łatwo prowadzi się przy silnych wiatrach.
Laguna 730LAGUNA 730  
Laguna jest wygodnym i przestronnym jachtem dla 6 (max. 8) osób o ciekawej kolorystyce, łatwy w prowadzeniu i bezpieczny. Małe zanurzenie sprawia, że możesz cumować praktycznie przy każdym brzegu. Ten nowoczesny jacht nie sprawi zawodu doświadczonym jak i wymagającym żeglarzom - to jacht też dla Ciebie!

Podkategorie

FaLang translation system by Faboba
 Last minute
Czarter jachtów

Twister 800N

15.09-17.09.2017

Czarter jachtów last minute

Tes 32D

22.09-24.09.2017

pokoje-down

TOP